Rekrutacja na rok szkolny   2024/2025

Badania przydatności, egzaminy wstępne - 15 czerwca 2024 r. (sobota), godz. 9.00

"Drzwi otwarte"

Corocznie szkoła organizuje "Drzwi otwarte". Kandydaci oraz ich rodzice (opiekunowie prawni) będą mieli możliwość zwiedzenia budynku szkoły, konsultacji z nauczycielami, zapoznania się z ofertą edukacyjną oraz wysłuchania prezentacji muzycznych.

Terminy "Drzwi otwartych"*:

6 maja 2024 r. (poniedziałek) - godz. 17.00

10 czerwca 2024 r. (poniedziałek) - godz.17.00

Konsultacje

Szkoła prowadzi dla kandydatów bezpłatne konsultacje z nauczycielami wybranego instrumentu (po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym) oraz nieodpłatnie poradnictwo, które obejmuje w szczególności informowanie o zasadach rekrutacji, programie kształcenia i warunkach nauki w szkole.

Zapraszamy!

* w związku z obowiązywaniem drugiego stopnia alarmowego BRAVO (zakaz wstępu do szkoły osób postronnych) prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w wydarzeniach drogą mailową lub telefoniczną (szkolamuzyczna.lublin@gmail.com lub tel. 81 450 57 44).

Ponadto, w ramach wirtualnych "Drzwi Otwartych" zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania nagrań naszych uczniów (poniżej) oraz w zakładce "Media".

Zapytania w sprawie rekrutacji:

mail: szkolamuzyczna.lublin@gmail.com

FILMY:

Opinie uczniów, absolwentów i rodziców - LINK DO FILMU

Zaproszenie do szkoły - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy gitary - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy fortepianu - LINK DO FILMU , LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy klarnetu - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy oboju - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy skrzypiec - LINK DO FILMU

Zaproszenie do klasy wiolonczeli - LINK DO FILMU

"Muzyczna opowieść" - filmik instruktażowy dla kandydatów do SM I stopnia - LINK DO FILMU