Elżbieta Mila-Suska

w 1984 r. ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie uzyskując tytuł nauczyciela wychowania muzycznego. Jest także absolwentką Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku, gdzie w 1988 r. zdobyła tytuł magistra sztuki na wydziale Wychowania Muzycznego i Rytmiki w zakresie wychowania muzycznego. Wielokrotnie korzystała z różnych form doskonalenia zawodowego. Uczestniczyła w różnych kursach, warsztatach i szkoleniach. Pani Elżbieta Mila-Suska jest doświadczonym pedagogiem, nawiązującym doskonały kontakt z młodzieżą. Pracowała w Szkole Muzycznej II st. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie, nauczała rytmiki w przedszkolach, prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli, aktualnie naucza kształcenia słuchu w Szkole Muzycznej I i II st. im. W. Lutosławskiego oraz Szkole Muzyki Rozrywkowej II st. w Lublinie. Za działalność w zakresie kultury i oświaty otrzymała Medal Prezydenta Miasta i Nagrodę Prezydenta Miasta. W bieżącym roku szkolnym z sukcesami przygotowała dzieci do szkolnych konkursów muzycznych.