Sukcesy naszych uczniów

  • Patryk Sudewicz uczeń klasy III c-4 SM I st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka - II miejsce w kategorii saksofon grupa I w I Konkursie istrumentów dętych im. Bolesława Strawy i Franciszka Krzemińskiego w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18-19.06.2018 r.)
  • Jan Netczuk uczeń kl I SM II st. z klasy altówki pana Wiesława Bednarza zdobył wyróżnienie w kategorii B grupie I w IX Konkursie Altówkowym dla uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia w Żywcu (18.05.2018 r.)
  • Paweł Szymański uczeń kl III c-4 SM I st., z klasy perkusji pani Eweliny Młynek zdobył wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym "Mały Werblista" organizowanym przez Państwową Szkołę Muzyczną im. Karola Kurpińskiego w Warszawie (28.04.2018 r.)
  • Patryk Sudewicz z kl. III c-4 SM I st. z klasy saksofonu pana Andrzeja Waszczuka zdobył III miejsce w XXI Fewstiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej w Zespole Szkół Muzycznych I i II st. im. F. Chopina w Białej Podlaskiej (26-27.04.2018 r.)
  • Daniela Drążkowska z kl. IV SM I st. przygotowana przez p. A. Kutrzepę otrzymała tytuł Laureata w kategorii Młody Popularyzator Polskiej Muzyki Rozrywkowej gr I w VII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych "School and Jazz Festival 2018" w Lubaczowie (17-19.04.2018 r.)
  • Mięgoć Rafał z kl. I SM II st. otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za rok 2017 dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (13.03.2018 r.)
  • Zuzanna Pitura z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymała wyróżnienie I stopnia w gr. I w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Rozalia Węcławska z kl. 1 SM I st. przygotowana przez p. R. Kołodyńską-Pyda otrzymała wyróżnienie I stopnia w gr. I w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. M. Żabę otrzymała wyróżnienie II stopnia w gr. II w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 4 SM I st. przygotowany przez p. M. Wójtowicz otrzymał tytuł laureata w gr. II  w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (17.03.2018 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 4 SM I st. przygotowany przez p. Marzennę Wójtowicz zdobył III miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas II Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego "MŁODZI WIRTUOZI" im. Carla Czernego (1-2.03.2018 r.)
  • Patryk Sudewicz z kl. III c-4 SM I st. z klasy saksofonu p. Andrzeja Waszczuka zdobył II miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas XXIII Festiwalu Kolęd Puławy 2018 (21.01.2018 r.)
  • Natalia Kaczor z klasy V SM II st. przygotowana przez p. Agnieszkę Tyrawską-Kopeć wzięła udział w Przesłuchaniach Makroregionalnych Centrum Edukacji Artystycznej i uzyskała wynik bardzo dobry - 21 punktów (06.12.2017 r.)
  • Patryk Sudewicz z klasy II c-4 SM I st. z klasy saksofonu p. Andrzeja Waszczuka zdobył I miejsce w swojej kategorii wiekowej w X Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Biłgoraju (8-9.05.2017 r.)
  • Patryk Sudewicz z klasy II c-4 SM I st. z klasy saksofonu p. Andrzeja Waszczuka zdobył III miejsce podczas XX Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (26-27.04.2017 r.)
  • Oskar Mituła z klasy IV SM I st. z klasy gitary p. Andrzeja Boguckiego otrzymał wyróżnienie w III kategorii wiekowej podczas II Podlaskiej Wiosny Gitarowej w Międzyrzecu Podlaskim (22.04.2017 r.)
  • Michał Sudewicz z klasy IV SM I st. z klasy gitary p. Jakuba Niedoborka otrzymał wyróżnienie w III kategorii wiekowej podczas II Podlaskiej Wiosny Gitarowej w Międzyrzecu Podlaskim (22.04.2017 r.)
  • Oskar Mituła z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Andrzeja Boguckiego zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie gitarowym "Gitara na Kresach" Chełm 2017 (05.04.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. przygotowany przez p. Ewę Dudek otrzymał tytuł Laureata w  VIII Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "Skrzypcowe spotkania" (25.03.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia artystyczne o randze międzynarodowej i ogólnopolskiej uzyskane w 2016 roku (21.03.2017 r.)
  • Karolina Korkosz z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. B. Saran-Ceterę otrzymała tytuł Laureata w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18.03.2017 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 3 SM I st. przygotowana przez p. M. Żabę otrzymała wyróżnienie II stopnia w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18.03.2017 r.)
  • Filip Kontek z kl. 5 SM I st. przygotowany przez p. B. Saran-Ceterę otrzymał wyróżnienia II stopnia w Regionalnym Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne inspiracje" w OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (18.03.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego za rok 2016 dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (07.03.2017 r.)
  • Patryk Sudewicz z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Andrzeja Waszczuka otrzymał wyróżnienie podczas Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej (27-28.02.2017 r.)
  • Bartosz Ryś z kl. II SM I st. przygotowany przez p. Elwirę Śliwkiewicz-Cisak otrzymał wyróżnienie podczas Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej (24.02.2017 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 6 SM I st. otrzymał główną rolę dziecięcą w przedstawieniu "Czarcia Łapa" organizowanym przez Teatr Muzyczny w Lublinie we współpracy z Akademią Wokalno-Teatralną Jerzego Turowicza (23.02.2017 r.)
  • Oskar MItuła z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Andrzeja Boguckiego otrzymał I miejsce w III kategorii w VII Konkursie Gitarowym w Szczebrzeszynie (10.02.2017 r.)
  • Michał Sudewicz z kl. IV SM I st. przygotowany przez p. Jakuba Niedoborka otrzymał II miejsce w III kategorii w VII Konkursie Gitarowym w Szczebrzeszynie (10.02.2017 r.)
  • Alicja Ławecka z kl. II SM I st. otrzymała najwyższą punktację spośród wszystkich uczestników w Regionalnych Przesłuchaniach CEA uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu SM I st. (09.02.2017 r.).
  • Duet fortepianowy w składzie: Michał Łukasiuk z kl. 3 oraz Filip Kontek z kl. 4 przygotowani przez p. B. Saran-Cetera oraz p. M. Wójtowicz otrzymali wyróżnienie podczas XIII Ogólnopolskiego Konkursu Kameralistyki Fortepianowej w Toruniu ( 25.11.2016 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 2 SM I st. przygotowany przez p. Marzennę Wójtowicz zdobył wyróżnienie w VII Międzynarodowym Konkursie im. J. Garści w Stalowej Woli (16-20.05.2016 r.)
  • Michał Sudewicz z kl. III SM I st. przygotowany przez p. A. Bekieszę otrzymał III miejsce w II kategorii w VII Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2016 (Lublin, 8.05.2016 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 4 przygotowany przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymał wyróżnienie I stopnia w gr. II  w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Duet fortepianowy w składzie: Michał Łukasiuk z kl. 2 oraz Filip Kontek z kl. 3 przygotowani przez p. B. Saran-Cetera oraz p. M. Wójtowicz zdobyli tytuł Laureata w gr. II w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Alicja Kiwacka z kl. 1 przygotowana przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymała wyróżnienie II stopnia w gr. I w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Karolina Korkosz z kl. 1 przygotowana przez p. B. Saran-Cetera oraz Michał Telejko z kl. 1 przygotowany przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymali wyróżnienie w gr. I w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 2 przygotowana przez p. M. Żabę otrzymała tytuł Laureata w gr. I w Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2016 (Lublin, 23.04.2016 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 4 przygotowany przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymał III miejsce w XV Regionalnym Konkursie Pianistycznym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia (Radzyń Podlaski, 22.04.2016 r.)
  • Rafał Mięgoć z klasy 5 SM I st. otrzymał 3 miejsce ex aequo w kategorii instrumentalnej grupy III w VII Regionalnym Konkursie Monograficznym poświęconym życiu i twórczości Romualda Twardowskiego "Mistrz Twardowski" (Puławy, 22 marca 2016 r.)
  • Rafał Mięgoć z klasy 5 SM I st. otrzymał stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami (15 marca 2016 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 2 oraz Filip Kontek z kl. 3 SM I st., przygotowani przez p. Beatę Saran-Cetera oraz p. Marzennę Wójtowicz zdobyli III miejsce w I kategorii w V Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych "Grajmy Razem" w Zamościu (17-19 marca 2016 r.)
  • Rafał Mięgoć z kl. 5 SM I st. przygotowany przez p. E Dudek otrzymał wyróżnienie w VIII Regionalnym Konkursie SKrzypcowym "Skrzypcowe spotkania" w Lublinie (30 stycznia 2016 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 2 oraz Filip Kontek z kl. 3 SM I st., przygotowani przez p. Beatę Saran-Cetera oraz p. Marzennę Wójtowicz zdobyli Nagrodę Pierwszego Stopnia w II kategorii wiekowej w XIII Makroregionalnym Konkursie Duetów Dziecięcych „DUETTINO” (4-6 grudnia 2015 r.)
  • Dominik Dudzisz z kl. 3 SM I st. zdobył wyróżnienie w VII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej 2015 w Lublinie (13 listopada 2015 r.)
  • Zespół w składzie: Alicja, Agnieszka, Adam Czarneccy zdobył II miejsce podczas Oglonopolskiego Festiwalu Akordeonowego - Harmonia Viva w Solcu Zdroju (12-15 czerwca 2015 r.)
  • Piotr Deptuła z kl. III SM II st. przygotowany przez p. K. Serwetę zdobył I miejsce w IV kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Weronika Dalmata z kl. III SM II st. przygotowana przez p. E. Dudek zdobyła II miejsce w IV kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Łucja Wesołowska z kl. I SM II st. przygotowana przez p. E. Zamiejską zdobyła III miejsce w IV kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Amelia Ipnar z kl. 5 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską zdobyła I miejsce w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Klaudia Gałązka z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. K. Serwetę oraz Rafał Mięgoć z kl. 4 SM I s. przygotowany przez p. E. Dudek zdobyli ex aequo II miejsce w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Anna Dalmata z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. E. Dudek zdobyła III miejsce w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Justyna Blicharz z kl. II SM I st. przygotowana przez p. K. Serwetę zdobyła I miejsce w II kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Aleksandra Śledź z kl. 3 SM I st. przygotowana przez p. M. Ziarkowską oraz Mateusz Mac z kl. II SM I st. przygotowany przez p. E. Stawicką zdobyli ex aequo III miejsce w II kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Hanna Osinowska z kl. 1 SM I st. przygotowana przez p. M. Ziarkowską zdobyła I miejsce w I kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Emilia Kędzierska z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. K. Serwetę, Laura Łabiga z kl. 4 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską oraz Jakub Stańczyk z kl. III SM I st. przygotowany przez p. K. Serwetę otrzymali wyróżnienia w III kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Aleksandra Chodyra z kl. 3 SM I st. przygotowana przez p. A. Kutrzepę, Natalia Gąbka z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską oraz Nela Nowak z kl. 2 SM I st. przygotowana przez p. E. Zamiejską otrzymały wyróżnienia w II kategorii podczas II Międzyszkolnego Turnieju Smyczkowego (16 maja 2015 r.)
  • Batłomiej Pietrzak z klasy IV SM II st. przygotowany przez p. W. Kopycińskiego otrzymał wyróżnienie w grupie III podczas XVIII Festiwalu Instrumentów Dętych, Biała Podlaska (28 - 29 kwietnia 2015 r.)
  • Magdalena Burek z klasy V SM II st. przygotowana przez p. P. Czarnego otrzymała wyróżnienie w grupie III podczas XVIII Festiwalu Instrumentów Dętych, Biała Podlaska (28 - 29 kwietnia 2015 r.)
  • Klasa II SM I st. przygotowana przez p. E. Milę-Suską otrzymała wyróżnienie w I Regionalnych Prezentacjach Rytmicznych Szkół Muzycznych I Stopnia (25 kwietnia 2015 r., Międzyrzec Podlaski)
  • Justyna Blicharz z klasy II SM I st. przygotowana przez p. Krzysztofa Serwetę zdobyła II miejsce w I kategorii instrumentalnej w VI Regionalnym Konkursie Monograficznym poświęconym życiu i twórczości Fryderyka Chopina oraz kompozytorom polskiego romantyzmu "Razem z Fryderykiem", Puławy (25 marca 2015 r.)
  • Filip Kontek z kl. 2 przygotowany przez p. B. Saran-Ceterę otrzymał tytuł laureata w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Michał Łukasiuk z kl. 1 przygotowany przez p. M. Wójtowicz otrzymał tytuł laureata w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Weronika Prus z kl. IV SM  I st. przygotowana przez p. G. Wysocką-Skrzypińską otrzymała wyróżnienie II stopnia w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Maja Glimasińska z kl. 3 przygotowana przez p. R. Kołodyńską-Pydę  otrzymała wyróżnienie II stopnia w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Martyna Poznańska z kl. 3 przygotowana przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymała wyróżnienie I stopnia w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Jagoda Roczon z kl. 1 przygotowana przez p. M. Żabę  otrzymała wyróżnienie w konkursie pianistycznym "Muzyczne inspiracje" zorganizowanym przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (19 marca 2015 r.)
  • Agnieszka Czarnecka, Alicja Czarnecka, Adam Czarnecki, Rafał Mięgoć oraz Aleksandra Śledź zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2015 (24 lutego 2015 r.)
  • Piotr Deptuła został uhonorowany Stypendium Artystycznym na rok 2015 przyznanym przez Wójta Gminy Niedrzwica Duża (22 stycznia 2015 r.)
  • Weronika Prus z kl. IV SM I st., przygotowana przez p. Magdalenę Imielińską zdobyła I miejsce w Konkursie Wiedzy o Oskarze Kolbergu w ramach VII Lubelskiego Turnieju Muzyki i Wiedzy o Oskarze Kolbergu (2 grudnia 2014 r.)
  • Justyna Blicharz z kl. I SM I st., przygotowana przez p. K. Serwetę otrzymała wyróżnienie w XIX Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas SKrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kotrabasu Szkół Muzycznych I st. w Zamościu (23 maja 2014 r.)
  • Aleksandra Śledź z kl. 2 przygotowana przez p. M. Ziarkowską otrzymała wyróżnienie w VI Międzynarodowym Konkursie im. Janiny Garści w Stalowej Woli (19 maja 2014 r.)
  • Justyna Blicharz z kl. I SM I st., przygotowana przez p. K. Serwetę oraz Rafał Mięgoć z kl. 3, przygotowany przez p. E. Dudek otrzymali tytuł laureata, a Mateusz Mac z kl. I SM I st., przygotowany przez p. E. Stawicką - wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "W krainie tańca" (11-12 kwietnia 2014 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 2 przygotowany przez p. R. Kołodyńską-Pydę otrzymał wyróżnienie w XIV Regionalnym Konkursie Pianistycznym w Radzyniu Podlaskim (11 kwietnia 2014 r.)
  • Klara Juros z kl. IV SM II st., przygotowana przez p. M. Imielińską otrzymała tytuł laureata z wyróżnieniem w XXXVIII Olimpiadzie Artystycznej (10 kwietnia 2014 r.)
  • Wiktor Kaszczyszyn z kl. 2 i Jakub Komsta z kl. 5, przygotowani przez p. R. Kołodyńską-Pydę oraz Zuzanna Turkiewicz z kl. 4 i Krzysztof Wośko z kl. 5 przygotowani przez p. B. Saran-Ceterę otrzymali wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" (21 marca 2014 r.)
  • Magdalena Burek z klasy klarnetu p. P. Czarnego zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego przesłuchań organizowanych przez CEA.
  • Alicja Wierzchowska, Laura Łabiga i Piotr Deptuła zostali uhonorowani stypendiami artystycznymi na rok 2014 przyznanymi przez Wójta Gminy Niedrzwica Duża
  • Piotr Bożym, uczeń SM II st., został nominowany do II etapu konkursu "Diamenty Lublina 2013" (29 maja 2013 r.)
  • Justyna Żak z kl. 1 SM I st. zdobyła wyróżnienie w kategorii kl. 0-1 w Konkursie Plastycznym - prac plastycznych inspirowanych twóczością Witolda Lutosławskiego (19 maja 2013 r.)
  • Krzysztof Wośko z kl. 4 SM I st. p. B. Saran-Cetery został laureatem Międzyszkolnego Konkursu Pianistycznego "Muzyczne Inspiracje" organizowanego przez OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie (24 kwietnia 2013 r.)
  • Amelia Ipnar z kl. 3 SM I st. i Laura Łabiga z kl. 2 SM I st. p. E. Zamiejskiej oraz Rafał Mięgoć z kl. 2 SM I st. p. E. Dudek - otrzymali wyróżnienia w regionalnym konkursie skrzypcowym "Piękne polskie melodie", Lublin (16 marzec 2013 r.)
  • Adam Czarnecki z II kl. II st. zakwalifikował się do II etapu I Ogólnopolskiego Konkursu z Literatury Muzycznej "Najpiękniejsza jest muzyka polska", Radom 2012 r.
  • George Mkrtzjan z kl. V II st. otrzymał wyróżnienie w V Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym (kwiecień 2012 r.)
  • Piotr Bożym z kl. III II st. oraz Monika Parczyńska- absolwentka naszej szkoły zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2012
  • Weronika Dalmata z kl. IV SM I st. - II miejsce, Maria Wnuk z kl. 6 SM I st. - III miejsce, Adam Czarnecki z kl. I IIst. - wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu "Impresjonizm w sztuce i muzyce". Uczniów przygotowały p. Elżbieta Mila-Suska oraz p. Katarzyna Piesta.
  • Krzysztof Wośko z kl. 3 SM I st. p. Grażyny Wysockiej-Skrzypińskiej- II miejsce, Zuzanna Turkiewicz z kl. 2 SM I st. p. Beaty Saran-Cetery- III miejsce, a Jakub Komsta z kl.3 SM I st. p.Renaty Kołodyńskiej-Pydy - wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym " Muzyczne Inspiracje 2012" (28 marca 2012)
  • Piotr Bożym, Konrad Dołowy, Vadim Gierko, Marzena Wiśniewska, Milena Gieroba zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2011
  • Agata Sulowska z klasy 1 SM I st. - wyróżnienie w kategorii plastyka w XII Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne", Nałęczów (czerwiec 2011)
  • Jan Tarnas z klasy IV SM I st. -III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu F. Liszta ( 16 kwietnia 2011r)
  • Tadeusz Cieślak z klasy II IIst. oraz Klara Juros z klasy IV SM I st. -II miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu F. Liszta ( 16 kwietnia 2011r)
  • Krzysztof Wośko z kl. fortepianu p. Grażyny Wysockiej-Skrzypińskiej zajął II miejsce w grupie I w II Monograficznym Konkursie poświęconym życiu i twórczości R. Twardowskiego ( solista). I miejsca nie przyznano. (6 kwietnia 2011 r.)
  • Milena Gieroba, Natalia Pieńkowska oraz Magdalena Welc zostały uhonorowane stypendiami Urzędu Gminy Niedrzwica Duża (luty 2011 r.)
  • Magdalena Welc z kl. wokalu p. Joanny Mania została laureatką programu " Mam Talent" uzyskując największą ilość głosów i jednogłośną aprobatę Jury (23 października 2010r.)
  • Kondrad Dołowy z z kl. fortepianu p. Magdaleny Strońskiej zajął III miejsce w Podkarpackim Festiwalu Muzyki Chopinowskiej w Zbydniowie ( 13 czerwca 2010 r.)
  • Vadim Gierko z kl. gitary p. Jakuba Niedoborka zajął III miejsce w IV Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2010 w IV kat. (5-6 czerwca 2010 r.) Michał Makowski z kl. gitary p. Jakuba Niedoborka otrzymał wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2010 w IV kat. (5-6 czerwca 2010 r.) Jagoda Czajkowska z kl. wokalu p. Joanny Mania otrzymała wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Europejskiej
  • Aleksandra Wapińska z kl. wokalu p. Joanny Mania otrzymała wyróżnienie w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Piotrkowie (23 kwietnia 2010 r.)
  • Anna Wąsik z kl. wokalu p. Joanny Mania zajęła III miejsce w Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Piotrkowie (23 kwietnia 2010 r.)
  • Maria Olesińska z kl. 6 SM I st. p. Elżbiety Mili- Suskiej - I miejsce w konkursie plastycznym:"Moje inspiracje muzyczne" 2009/2010 motto: "Drogą, która wiedzie przez życie jak marzenie" (kwiecień 2010 r.)
  • Maria Olesińska zdobyła wyróżnienie w V Ogólnopolskim Konkursie- Festiwalu im. F. Chopina w Lubartowie. Uczennicę przygotowała pani Elżbieta Mila- Suska (10 kwietnia 2010 r.)
  • Borys Łozowski z klasy pana Jakuba Kotyni otrzymał wraz z zespołem Rockee Jazz III miejsce w konkursie młodych zespołów jazzowych JAZZDA 2010 w Świdniku ( 27 marca 2010 r.)
  • Klara Juros, Magdalena Mazur i Maria Olesińska, przygotowane przez panią E. Milę-Suską zajęły III miejsce w VI Lubelskim Turnieju Wiedzy i Muzyki Wielcy Romantycy Niemieccy (28 listopad 2009 r.)
  • Monika Parczyńska absolwentka naszej szkoły zdobyła wyróżnienie oraz Tradycyjną Nagrodę im. Wojciecha Bellona na 45 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (14 - 16 października 2009 r.). Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
    Posłuchaj piosenek Moniki Parczyńskiej:
  • Dominika Baran i Anna Drążkowska zostały zakwalifikowane do II Międzynarodowego Konkursu Nałęczowska Nutka, który odbył się 23-24 października 2009 r. Dominika Baran z Ogniska Umuzykalniającego z klasy wokalu p. Anety Dąbskiej zajęła dodatkowo III miejsce
  • Monika Parczyńska z klasy VI (II st.) gitary p. Jakuba Niedoborka - I miejsce w Przeglądzie Solistów i Zespołów Muzycznych I Festiwalu Młodych UMCS
  • Anna Drążkowska, Hovsep Mkrtchyan zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2009
  • Konrad Dołowy z klasy I (II st.) fortepianu p. Magdaleny Strońskiej - II miejsce w Concours Musical de France - dyscyplina: fortepian klasyczny stopień wirtuozowski III, Paryż (5 kwietnia 2009 r.)
  • Zuzanna Filipiak z klasy 6 SM I st. p. Anety Walczewskiej - I miejsce w kategorii plastyka w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Maria Olesińska z klasy 5 SM I st. p. Anety Walczewskiej - III miejsce w kategorii plastyka w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Anna Drążkowska z klasy II (II st.) p. Anety Walczewskiej - III miejsce w kategorii plastyka w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Milena Gieroba z klasy 1 SM I st. p. Moniki Toczyńskiej - I miejsce w kategorii literatura w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Katarzyna Smoleń z klasy 3 SM I st. p. Moniki Toczyńskiej- II miejsce w kategorii literatura w X Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Między brzaskiem, dniem i nocą", Nałęczów (marzec 2009)
  • Monika Parczyńska z klasy VI (II st.) p. Magdaleny Gągoł - wyróżnienie - finalistka ogólnopolskiego etapu Olimpiady Artystycznej z Historii Muzyki (30 marca 2009 r.)
  • Hovsep Mkrtchyan z klasy I (II st.) gitary p.  Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w III Ogólnopolskim Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin 2008 (10-11 maja 2008 r.)
  • Anna Żydek z klasy 4 SM I st. przyg. przez p. Anetę Walczewską - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Georgu Gershwinie przeprowadzonym w ramach III Ogólnopolskiego Konkursu-Festiwalu George'a Gershwina w Lubartowie (29 marca 2008 r.)
  • Anna Drążkowska z klasy I (II st.) - I miejsce w kategorii plastyka w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Anna Drążkowska z klasy I (II st.) - III miejsce w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Katarzyna Smoleń z klasy 2 SM I st. - wyróżnienie w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Bernadeta Szadkowska z klasy 3 SM I st.- III miejsce w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Anna Żydek z klasy IV SM I st. - III miejsce w kategorii literatura w IX Edycji Konkursu "Moje inspiracje muzyczne" motto: "Płynąć własną rzeką marzeń", Nałęczów (marzec 2008)
  • Bartłomiej Łuć, Owsep George Mkrtchyan, Piotr Serewko zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2008
  • Anna Drążkowska, Emilia Łabiga, Bartłomiej Łuć, Monika Parczyńska, Kaja Pielaszkiewicz zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2007
  • Anna Żydek z klasy 6 przyg. przez p. Magdalenę Imielińską - II miejsce w Konkursie Wiedzy o Karolu Szymanowskim przeprowadzonym w ramach II Ogólnopolskiego Konkursu-Festiwalu Karola Szymanowskiego w Lubartowie (marzec 2007 r.)
  • Bartłomiej Łuć z klasy 4 gitary p. Alicji Bekieszy - II miejsce w II Międzyszkolnym Przeglądzie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I Stopnia
  • Piotr Serewko z klasy drugiej gitary p. Alicji Bekieszy - wyróżnienie w w II Międzyszkolnym Przeglądzie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I Stopnia
  • Anna Drążkowska z klasy 6 skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - I miejsce w I grupie wiekowej w Konkursie Zespołów Kameralnych "Mozart i inni klasycy" (listopad 2006)
  • Kaja Pielaszkiewicz z klasy 3 skrzypiec p. Ewy Dudek - tytuł laureata III Euroregionalnych Spotkań Muzycznych "Skrzypce i ja" w Lublinie (maj 2006r.)
  • Adriana Pyc z klasy 4 gitary p. Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w III kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Jan George Mkrtchyan z klasy 5 gitary p. Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w II kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Klara Francuz z klasy 5 gitary p. Andrzeja Boguckiego - wyróżnienie w II kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Monika Parczyńska z klasy II II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego - III miejsce w III kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Michał Makowski z klasy drugiej II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego- II miejsce w IV kategorii wiekowej w Wiosennym Konkursie Gitarowym Lublin' 2006 (maj 2006r.)
  • Aleksandra Sieńko z klasy szóstej fortepianu p. Beaty Saran-Cetery - wyróżnienie w X Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I Stopnia w Radzyniu Podlaskim (kwiecień 2006r.)
  • Monika Parczyńska z klasy drugiej II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce w kategorii szkół II st. w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Michał Makowski z klasy drugiej II st. gitary p. Andrzeja Boguckiego- I miejsce w kategorii szkół II st. w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Jan George Mkrtchyan z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce ex aequo w grupie do lat 14 w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Klara Francuz z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce ex aequo w grupie do lat 14 w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2006r.)
  • Anna Drążkowska z klasy piątej skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - 4 miejsce w kategorii duetów podczas 10th International Competition of Bohdan Warchal "TALENTS FOR EUROPE" w Dolnym Kubinie na Słowacji (kwiecień 2006r.)
  • Anna Drążkowska, Emilia Łabiga, Michał Makowski, Monika Parczyńska, Aleksandra Sieńko zostali uhonorowani Stypendiami w Dziedzinie Kultury i Twórczości Artystycznej Województwa Lubelskiego na rok 2006
  • Karolina Bochen z klasy czwartej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską- I miejsce w Konkursie Wiedzy o Wolfgangu Amadeuszu Mozarcie przeprowadzonym w ramach I Ogólnopolskiego Konkursu-Festiwalu Mozartowskiego w Lubartowie (marzec 2006r.)
  • Karolina Bochen - zdobycie I miejsca - IV Lubelski Turniej Muzyki i Wiedzy o Fryderyku Chopinie, Lublin, 1-2 grudnia 2005r. -
  • Anna Drążkowska z klasy czwartej skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - wyróżnienie w V Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (czerwiec 2005r.)
  • Anna Drążkowska z klasy czwartej skrzypiec p. Iwony Siedlaczek - wyróżnienie w X Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I st. w Zamościu (maj 2005r.)
  • Grzegorz Bil i Tadeusz Cieślak z klasy drugiej saksofonu p. Andrzeja Waszczuka- wyróżnienie w kategorii zespołów kameralnych podczas VIII Podlaskiego Konkursu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (kwiecień 2005r.)
  • Monika Parczyńska z klasy szóstej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską - III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie z Kształcenia Słuchu Szkół Muzycznych I st. w Zamościu (kwiecień 2005r.)
  • Kaja Pielaszkiewicz z klasy drugiej skrzypiec p. Ewy Dudek - tytuł laureata II Spotkań Muzycznych „Skrzypce i ja” w Lublinie (kwiecień 2005r.)
  • Michał Makowski z klasy szóstej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2005r.)
  • Monika Parczyńska z klasy szóstej gitary p. Andrzeja Boguckiego - I miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary Szkół Muzycznych I i II st. w Chełmie (kwiecień 2005r.)
  • Emilia Łabiga z klasy szóstej fortepianu p. Ewy Minickiej - wyróżnienie w Concours Musical de France w St Maur des Fosses pod Paryżem (luty 2005r.)
  • Aleksandra Sieńko z klasy czwartej fortepianu p. Beaty Saran-Cetera - III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Monika Parczyńska z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - II miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Michał Makowski z klasy piątej gitary p. Andrzeja Boguckiego - I miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Emilia Łabiga z klasy piątej fortepianu p. Ewy Minickiej - III miejsce w IV Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2004r.)
  • Emilia Łabiga z klasy piątej fortepianu p. Ewy Minickiej - wyróżnienie w III Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy o Piotrze Czajkowskim (listopad 2003r.)
  • Iga Francuz z klasy drugiej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską - III miejsce w III Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy o Piotrze Czajkowskim (listopad 2003r.)
  • Joanna Sudół z klasy czwartej fletu p. Elżbiety Karpińskiej - wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Emilia Łabiga z klasy czwartej fortepianu p.  Ewy Minickiej - III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Monika Parczyńska z klasy czwartej gitary p. Andrzeja Boguckiego - III miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Michał Makowski z klasy czwartej gitary p. Andrzeja Boguckiego - I miejsce w III Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2003r.)
  • Ewa Pietraś z klasy czwartej przyg. przez p. Barbarę Młotkowską - wyróżnienie w II Lubelskim Turnieju Muzyki i Wiedzy o Karolu Szymanowskim (listopad 2002r.)
  • Emilia Łabiga z klasy trzeciej fortepianu p. Ewy Minickiej - wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego w Łomiankach k/Warszawy (maj 2002r.)
  • Joanna Sudół z klasy trzeciej fletu p. Elżbiety Karpińskiej- wyróżnienie w VI Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów Klas Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (maj 2002r.)