IV Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin 2010

IV Ogólnopolski
Wiosenny Konkurs Gitarowy

Lublin 2010

5 - 6 czerwca 2010r.

 

IV Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin 2010 jest skierowany do uczniów szkół muzycznych I i II st. z terenu całego kraju. Jest to kontynuacja zapoczątkowanego w 2006 roku cyklicznego wydarzenia, które cieszyło się wielka popularnością.
Program konkursu został opracowany w oparciu o doświadczenia pedagogów posiadających wieloletnia praktykę dydaktyczna.
Organizatorzy chcą propagować muzykę gitarową, promować zdolnych uczniów, a także umożliwić prezentacje dorobku szkół.
Konkurs, dzięki obecności przedstawicieli środowisk artystycznych z terenu całej Polski, jest także okazja do promocji Regionu i Województwa Lubelskiego.

Organizatorzy



Laureaci IV Ogólnopolskiego Wiosennego Konkursu Gitarowego Lublin 2010


I kategoria wiekowa

  • I miejsce - Kopiec Zuzanna; PSM I i II st.im. Wandy Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Iwona Bodziak
  • II miejsce - Kozimor Maria; PSM I i II st.im. Wandy Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Iwona Bodziak
  • III miejsce - Grabowski Kamil; PSM I st. w Biłgoraju; nauczyciel - Iwona Grabowska
  • III miejsce - Kołczasty Kamil; PSM I i II st.im. Wandy Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Grzegorz Wziątka

II kategoria wiekowa

  • I miejsce - Korzeniowska Maria; PSM I i II st.im. Wandy Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Iwona Bodziak
  • II miejsce - Cieślak Aleksandra; ZSM im Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu; nauczyciel - Małgorzata Piejdak
  • Wyróżnienie - Kosior Paulina; PSM I i IIst. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli; nauczyciel - Grzegorz Wziątka
  • Wyróżnienie - Wielgus Jakub; OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Kazimierz Szczebel

III kategoria wiekowa

  • I miejsce - Kawalec Patrycja; PSM I st. im. Z. Noskowskiego w Skarżysku- Kamiennej; nauczyciel - Włodzimierz Sojka
  • III miejsce - Klocek Grzegorz; OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Tomasz Kwaśniewski
  • III miejsce - Krasnowski Karol; PSM I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie; nauczyciel - Jakub Niedoborek
  • III miejsce - Marecka Julia; OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Tomasz Kwaśniewski
  • III miejsce - Tatara Justyna; OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Ryszard Sobkowiak
  • Wyróżnienie - Chomicz Wojciech; ZSM I i II st. im. F. Chopina w Białej Podlaskiej; nauczyciel - Zbigniew Szewczuk
  • Wyróżnienie - Dąbrowski Michał; PSM I i II st. im. Wandy Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Iwona Bodziak
  • Wyróżnienie - Mach Karol; ZSM im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie; nauczyciel - Monika Zębaty