III Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin 2008

III Ogólnopolski
Wiosenny Konkurs Gitarowy
Lublin 2008

10 - 11 maja 2008 r.

 

      III Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin 2008 jest skierowany do uczniów szkół muzycznych I i II st. z terenu całego kraju. Jest to kontynuacja zapoczątkowanego w 2006 roku cyklicznego wydarzenia, które cieszyło się wielka popularnością.
       Program konkursu został opracowany w oparciu o doświadczenia pedagogów posiadających wieloletnia praktykę dydaktyczna.
       Organizatorzy chcą propagować muzykę gitarową, promować zdolnych uczniów, a także umożliwić prezentacje dorobku szkół.
       Konkurs, dzięki obecności przedstawicieli środowisk artystycznych z terenu całej Polski, jest także okazja do promocji Regionu i Województwa Lubelskiego.

 

Organizatorzy

 

Laureaci III Ogólnopolskiego Wiosennego Konkursu Gitarowego Lublin 2008

 


I kategoria wiekowa

  • I miejsce - Juliusz Warszawski; Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 im. H. Wieniawskiego w Warszawie; nauczyciel - Marcin Olak
  • II miejsce - Michał Aramowicz; Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku; nauczyciel - Wiktor Dudko
  • II miejsce - Jakub Moroziński; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II t. im. F. Chopina w Bytomiu; nauczyciel - Małgorzata Smol
  • III miejsce - Rafał Bielski; Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku; nauczyciel - Wiktor Dudko
  • III miejsce - Agnieszka Rychorczuk; Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku; nauczyciel - Anna Olszewska
  • III miejsce - Szymon Salamon; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach; nauczyciel - Dariusz Michałowski


    II kategoria wiekowa

  • I miejsce - Maria Fryc; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. M. Karłowicza w Katowicach; nauczyciel - Marek Nosal
  • II miejsce - Martyna Basta; Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Tarnowie; nauczyciel - Piotr Pociask
  • II miejsce - Paulina Haberka; Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 5 im. H. Wieniawskiego w Warszawie; nauczyciel - Anna Tupaj
  • III miejsce - Michał Dąbrowski; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Iwona Bodziak
  • III miejsce - Magda Dzięcioł; Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. M. Karłowicza w Poznaniu; nauczyciel - Rafał Wiśniewski
  • III miejsce - Olga Spryszak; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Ryszard Sobkowiak
  • III miejsce - Szymon Staniek; Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Cieszynie, Filia w Wiśle; nauczyciel - Małgorzata Groborz
  • Wyróżnienie - Justyna Tatara; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, nauczyciel - Ryszard Sobkowiak


    III kategoria wiekowa

  • I miejsce - Michał Jakubowski; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Żaganiu; nauczyciel - Adam Mikulski
  • I miejsce - Łukasz Kostka; Zespół Szkół Muzycznych w Tychach; nauczyciel - Tomasz Spaliński
  • II miejsce - Aleksandra Bodziak; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Kossakowej w Sanoku; nauczyciel - Iwona Bodziak
  • II miejsce - Adrian Górka; Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina w Krakowie; nauczyciel - Marek Piątek
  • III miejsce - Szymon Jakimowicz; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. W. Lutosławskiego w Białymstoku; nauczyciel - Marcin Skutnicki
  • III miejsce - Krzysztof Jusiak; Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie; nauczyciel - Justyna Rudnicka
  • III miejsce - Maciej Walewski; Miejska Szkoła Artystyczna I st. w Mińsku Mazowieckim; nauczyciel - Paweł Filasiński
  • Wyróżnienie - Grzegorz Klocek; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Tomasz Kwaśniewski
  • Wyróżnienie - Hovsep Mkrtchyan; Szkoła Muzyczna I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie; nauczyciel - Andrzej Bogucki
  • Wyróżnienie - Jakub Świtała; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Żaganiu; nauczyciel - Adam Mikulski


    IV kategoria wiekowa

  • I miejsce - Radosław Bołtuć; Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie; nauczyciel - Jakub Niedoborek
  • II miejsce - Aleksander Knapek; Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Żywcu; nauczyciel - Jan Krysta
  • II miejsce - Kamil Michałowski; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach; nauczyciel - Dariusz Michałowski
  • III miejsce - Marcin Kozioł; Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie; nauczyciel - Tomasz Kwaśniewski
  • III miejsce - Mateusz Prześlak; Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu; nauczyciel - Tomasz Spaliński
  • III miejsce - Magdalena Wachulewicz; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach; nauczyciel - Dariusz Michałowski
  • Wyróżnienie - Konrad Dudzik; Zespół Szkół Muzycznych w Sosnowcu, nauczyciel - Tomasz Spaliński
  • Wyróżnienie - Przemysław Hanaj; Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie; nauczyciel - Jakub Niedoborek
  • Wyróżnienie - Paweł Jureczko; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Gliwicach; nauczyciel - Andrzej Tomala
  • Wyróżnienie - Magdalena Lenarciak; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie; nauczyciel - Adam Giska
  • Wyróżnienie - Piotr Sikora; Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. S. Moniuszki w Zabrzu; nauczyciel - Marzenna Więcaszek