II Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin 2007

II Ogólnopolski
Wiosenny Konkurs Gitarowy
Lublin 2007

12 - 13 maja 2007 r.

 

      II Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Gitarowy Lublin 2007 jest skierowany do uczniów szkół muzycznych I i II st. z terenu całego kraju. Jest to kontynuacja zapoczątkowanego w zeszłym roku cyklicznego wydarzenia, które cieszyło się wielką popularnością.
      Program konkursu został opracowany w oparciu o doświadczenia pedagogów posiadających wieloletnią praktykę dydaktyczną.
      Organizatorzy chcą propagować muzykę gitarową, promować zdolnych uczniów, a także umożliwić prezentację dorobku szkół.
      Konkurs, dzięki obecności przedstawicieli środowisk artystycznych z terenu całej Polski, jest także okazją do promocji Regionu i Województwa Lubelskiego .

 

Organizatorzy

 

Laureaci II Ogólnopolskiego Wiosennego Konkursu Gitarowego Lublin 2007

 

I kategoria wiekowa
 UczeńNauczycielSzkoła
I miejsceStanisław JakimowiczWiktor DudkoPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. Paderewskiego w Białymstoku
Adam JeleniewskiWiktor DudkoPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. Paderewskiego w Białymstoku
II miejsceZuzanna ŁupińskaWiktor DudkoPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. Paderewskiego w Białymstoku
III miejscePaweł JankowskiAndrzej RusinPrywatna Szkoła Muzyczna I-II st. w Białej Podlaskiej
WyróżnienieKonrad GrzeszczukRyszard SobkowiakOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
II kategoria wiekowa
 UczeńNauczycielSzkoła
I miejsceKrzysztof BaranowskiAdam GiskaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
II miejsceJulia MireckaTomasz KwaśniewskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
III miejsceGrzegorz KlocekTomasz KwaśniewskiOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
WyróżnienieGrzegorz GaliosIrena GaliosNiepubliczna Szkoła Muzyczna I st. im. prof. A. Dygacza w Koszęcinie
III kategoria wiekowa
 UczeńNauczycielSzkoła
I miejsceKatarzyna StępieńLeszek SuszyckiZespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu
II miejsceAndrzej PiotrowskiDariusz MichałowskiPaństwowa Szkoła Suwałkach
Katarzyna StryjakiewiczGrażyna ZebranowskaOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Bytomiu
III miejscePiotr RodziewiczAdam GiskaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
Łukasz SzlagowskiJoanna RudnickaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
WyróżnieniePiotr BaranowskiAdam GiskaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
Alicja StaniekMałgorzata GroborzPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Cieszynie
IV kategoria wiekowa
 UczeńNauczycielSzkoła
I miejsceKrystian RogozińskiLeszek PotasińskiZespół Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina w Warszawie
II miejsceMikołaj DudkiewiczKazimierz SzczebelOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
III miejsceKamil MichałowskiDariusz MichałowskiPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach
WyróżnienieRadosław BołtućJakub NiedoborekSzkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
WyróżnieniePrzemysław HanajJakub NiedoborekSzkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
WyróżnieniePaweł LabudaJerzy BellwonPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. im. H. Wieniawskiego w Gdańsku
WyróżnienieDaniel NosowiczAdam GiskaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
WyróżnienieMagdalena WachulewiczDariusz MichałowskiPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Ełku
WyróżnienieKlaudyna ŻołnierekAdam GiskaPaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie



Sprawozdanie z II edycji