Marcin Bronisz

jest absolwentem Wydziału Artystycznego UMCS, gdzie uzyskał tytuł magistra sztuki. Następnie ukończył studia instrumentalne- specjalność gitara w Akademii Muzycznej w Łodzi ( specjalność gitara). Jest on nauczycielem z 8-letnim stażem pracy oraz sporym doświadczeniem. Potwierdzeniem tego jest fakt ukończenia kursów doszkalających, uczestnictwo w wielu seminariach gitarowych i pedagogicznych, udział w lekcjach mistrzowskich oraz fakt, iż pracował w wielu szkołach muzycznych i placówkach artystycznych- w Prywatnej Szkole Muzycznej I st. im. I. J. Paderewskiego w Nałęczowie, Społecznej Szkole Muzycznej I i II st. w Lubartowie, a od 2004 r. współpracuje ze Szkołą Muzyczną I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie, gdzie już od samego początku dał się poznać jako świetny pedagog i gitarzysta, niezwykle sumienny i obowiązkowy. Jego działalność pedagogiczna wskazuje na wszechstronne przygotowanie merytoryczne i metodyczne w zakresie prowadzonego przedmiotu. Nauczyciel jest bardzo zaangażowany w życie szkoły i przygotowuje uczniów do koncertów i konkursów rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Od kilku lat skutecznie pomaga w organizacji Ogólnopolskiego Wiosennego Konkursu Gitarowego. Nauczyciel ukończył również studnia na kierunku Instrumentalistyka w specjalności gitara - studia magisterskie w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.